Engelli İşçi Alımı Hakkında

Ana Sayfa » Güncel Haberler » Engelli İşçi Alımı Hakkında

Tüysüz Belediye Başkanlığı tarafından daimi işçi kadrosuna yapılacak olan engelli işçi için İş kur tarafından alınan online başvuru süreci tamamlanmıştır.

Sözlü sınav için belirlenen takvim ve istenilen belgeler aşağıda sunulmuştur, adaylara ayrıca bir tebligat yapılmayacaktır.

Sınav sonuçlarına itirazlar 8 Nisan 2019, gerekçesini belirtmek kaydıyla dilekçe ile kurumumuza yapılacaktır. 

Yapılan itirazlar sınav kurulları tarafından değerlendirilerek kesinleşmiş listeler 11.04.2019 tarihinde Belediyemiz resmi internet sitesinde yayınlanacak olup,  adaylara ayrıca bir tebligat yapılmayacaktır.

Sınavı asil olarak kazanan adayların atamaya esas belgelerini ve başvuru formunu en geç 11 Nisan 2019  tarihine kadar Tüysüz Belediyesine elden teslim etmeleri gerekmektedir.

Sınavı yedek olarak kazanan adaylar evrak teslimi yapmayacaktır. Asıl adayların işlemleri tamamlandıktan sonra ihtiyaç duyulması halinde yedek adaylar için yeniden duyuru yapılıp evrak istenecektir.

Sınav sonucunda başarılı olan adayın atamasının yapılacağı anlamına gelmemektedir.

Başarılı olan adayların atama işlemleri Güvenlik Soruşturması ve Arşiv araştırmalarının sonuçlanmasından sonra tamamlanacaktır.

Atama işlemleri tamamlandıktan sonra başlayış işlemleri yapılacaktır.

Başvuru takvimi ve istenilen belgeler için buraya tıklayınız.

05.04.2019

Tüysüz Belediye Başkanlığı

Resmi Web Sitesi
  • Ali Can Tellioğlu31 MART 2019 YAPILACAK OLAN YEREL SEÇİMLE TEKRAR SİZİ BAŞKAN OLARAK GÖRMEK İSTERİZ.BİLİYORUZKİ TÜYSÜZE ÇOK BÜYÜK HİZMETLER YAPACAKSINIZ.YAPTIKLARINIZDA ADETA KANIT NİTELİĞİ TAŞIMAKTADIR.SN FİDAN YOLUN YOLUMUZDUR.EK İŞ İÇİN DEGİL'de TÜYSÜZ İÇİN TÜYSÜZ
  • Zeynepcanım amcam mekanın cennet olsun 😔 yattığın yer nurlarla dolsun😭😭
  • Okan AÇACAKSayın başkanım organize sanayi yanımızda olduğu halde beldemizde çok işsiz var bu konuyla ilgilenirseniz bizi çok mutlu edeceksiniz... saygılarımla..
  • MUHARREM AÇACAKSAYIN BELEDİYE BAŞKANIM; BELEDİYE DÜĞÜN SALONUNUN İMKANLARININ ARTIRILMASI VE HAVALANDIRMA SİSTEMİ TAKILMASI, DÜĞÜNÜ OLAN GENÇLERE DE KINA MERASİMİNDE BİZZAT BELEDİYE BAŞKANI TARAFINDAN ÇEYREK ALTIN TAKILMASININ BELDEMİZ OLARAK BİRLİK VE BÜTÜNLEŞTİR
  • mehmet demircimerhaba benim bir konu hakkında görüş bildirmek istiyorum malum biliyorsunus köy mezarlıgımız hem eski hemde artık yetrsiz yeni bir mezarlık için yer ayarlanması ve mevcut mezarlıgın bakımıyla ilgili çalışmanız varmı iyi çalışmalar