0 328 626 82 45
  Sosyal Medya Hesaplarımız

  Başkanımızdan 30 Ağustos Mesajı

  30 Ağustos 2019
  377 kez görüntülendi
  Başkanımızdan 30 Ağustos Mesajı

  Belediye Başkanımız Sayın Veli FİDAN, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı. Belediye Başkanımız Sayın Veli FİDAN, mesajında, Türk milletinin, tarih boyunca birlik ve beraberliği yıkmaya tevessül eden her türlü girişimi boşa çıkardığını belirtti.

  Belediye Başkanımız Sayın Veli FİDAN, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla yaptığı açıklamada, Türk milleti için 30 Ağustos’un çok özel bir anlam ve öneme sahip olduğunu belirtti. Belediye Başkanımız Sayın Veli FİDAN,” Büyük zaferle milletimiz, ayrılmaz bir bütün olduğunu tüm dünyaya ilan etmiştir. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün başkomutanlık ettiği Büyük Taarruz neticesinde işgal altındaki vatan topraklarımız düşmandan bütünüyle arındırılmış ve İstiklal Savaşımız hak ettiği büyük zaferle taçlanmıştır. Bizlere şehitlerimizin ve gazilerimizin emaneti olan cumhuriyetimiz, aziz milletimizin azmi ve gayreti sayesinde her geçen gün daha da kalkınmaktadır” ifadelerini kulandı.

  Belediye Başkanımız Sayın Veli FİDAN yaptığı açıklamada,”Bu duygularla Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, İstiklal Savaşı’nın tüm kahramanlarını, şehitleri ve gazilerini rahmet ve şükranla anıyorum. Tüm hemşehrilerimizin ve milletimizin Zafer Bayramı’nı en kalbi duygularımla kutluyorum” dedi.