0 328 626 82 45
  Sosyal Medya Hesaplarımız

  Başkan’ımızdan Kurban Bayramı Kutlama Mesajı

  10 Ağustos 2019
  242 kez görüntülendi
  Başkan’ımızdan Kurban Bayramı Kutlama Mesajı

  Belediye Başkanımız Sayın Veli Fidan tarafından, “Kurban Bayramı” münasebetiyle özel bir mesaj kaleme alınmış olup, söz konusu kutlama mesajında şu ifadelere yer verilmiştir;

  Bayramlar milletçe karşılıklı sevgi, saygı ve kardeşlik bağlarımızı kuvvetlendiren, manevi hasletlerimizi geliştiren, toplumsal yardımlaşma ve dayanışmanın en üst seviyede yaşandığı müstesna günlerdir.

  Bu manada, paylaşma ve yakınlaşmanın zirveye ulaştığı dini bayramlarımızdan Kurban Bayramı’na kavuşmanın sevinç ve coşkusunu hep birlikte gönülden yaşadığımız aşikârdır.

  Dargınlıkların, kırgınlıkların unutulduğu ve ferdi sevinçlerin müşterek mutluluklara dönüştüğü bu müstesna günler, daha çok kucaklaşmak ve kaynaşmak için önemli birer fırsattır. Bu anlamda bütün kırgınlıklarımızı ve dargınlıklarımızı unutarak kardeşçe kucaklaşmalı ve bayram sevincini hep beraber, birlik, beraberlik, kardeşlik ve paylaşma duyguları çerçevesinde sevinç ve coşkuyla bir bütün olarak yaşamalıyız.

  Bu duygu ve düşüncelerle; Birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en samimi şekilde hissetmemize vesile olan bu anlamlı günlerin tüm insanlığa barış, huzur, sağlık ve esenlik getirmesini temenni eder, aziz şehitlerimizin emanetleri olan kıymetli aileleri ve kahraman gazilerimiz başta olmak üzere, beldemizdeki iş – sanayi ve endüstri sektörünün yönetici ve çalışanlarının, basın mensuplarının ve saygıdeğer Tüysüz’lü hemşehrilerimizin Kurban Bayramı’nı en kalbi duygularımla kutlar, nice bayramlara sağlık ve huzur içerisinde erişilmesi temennisiyle en içten sevgi ve saygılarımı sunarım.

  Veli Fidan
  Belediye Başkanı